Reference

Jsme SVJ panelového bytového domu postaveného v 80.letech, o 24 bytových jednotkách a 8 NP. Náš dům je sice zateplený z roku 2007, ale co se týče vnitřního vybavení, tak byl velmi zanedbaný, snad se vším v původním stavu. Po rekonstrukci výtahu bylo nutné provést opravu vstupů a schodiště, tedy kompletní rekonstrukci osvětlení, oškrabání stěn i stropu, nový sokl, nátěry rozvaděčů, hydrantů a dešťových svodů, nivelaci a nátěry podlah ve sklepních prostorách.

Říká se, že „všechno zlé je k něčemu dobré“. Toto tvrzení se potvrdilo i při zmíněné opravě schodiště a sklepních prostor našeho bytového domu, kdy původně vybraná firma po třech dnech práce raději bez zaplacení odešla, než aby v práci pokračovala. O pomoc s řešením této situace jsme poprosili firmu pana Zajíčka a jsme za to opravdu rádi, protože výsledek jejich práce předčil naše očekávání. Ochotně se „úkolu“ zhostili a všechny práce byly provedeny v dohodnutém termínu. Omítky, malby i nátěry vypadají výborně a dům je doslova proměněn.

Firma pana Zajíčka přináší velký benefit zákazníkům v podobě vlastních komplexních zednických a malířských prací, což v dnešní době není samozřejmost. S pány byla vynikající komunikace, je vidět, že své profesi opravdu rozumí a mají bohaté zkušenosti. Za naše SVJ mohu bez výhrad doporučit

SVJ U cukrovaru 28, Olomouc

S firmou p.Zajička jsme byli velmi spokojeni.Dělali nám kompletní rekonstrukci celého bytu,včetně nové koupelny,kompletní elektřiny,malování,bourání,řezání panelu a jiné práce.
Nejenže provedené práce byly včas a perfekně hotovy,ale kontaktovali nás i po rekonstrukci jestli je vše v pořádku aby mohli odstranit případné problémy.Konzultovali s námi každou maličkost což nám bylo velmi sympatické a nechali jsme si doporučit některé upravy protože tato firma má velkou zkušenost.
Velmi jsme byli spokojeni s jejich elektrikářem,instalatérem a specielně musíme vyzdvihnout jejich obkladače,ten byl naprosto perfektní.
Jestliže budeme potřebovat ještě nějaké upravy vím,že na tuto firmu se mohu spolehnout.
Nejen já,ale i muj partner-angličan velmi ocenil profesionalitru této firmy a přátelský přístup ke klientovi.

J. Pichova

S prací p. Zajíčka jsem velmi spokojena. Celkovou rekonstrukci bytového jádra zvládl v daném termínu (bez prodlevy), za sjednanou cenu a v perfektní kvalitě. Mohu pouze doporučit.

M. Reifová